Čet14112019

Posljednje izmjene11:20:43 AM

Back Nalazite se ovdje: Home Sport

Sport

SPORTSKA REKREACIJA Višnjike rekreativke pobjednica 4. Festivala sportske rekreacije za žene Varaždinske županije

Ekipa USR "Sport za sve" Višnjica pobijedila je na 4. Festivalu sportske rekreacije za žene održanom 9. studenog u Ivancu.

Opširnije...

KOŠARKA Treća uzastopna pobjeda Lepoglave

U 3. kolu 3. košarkaške lige Lepoglava je na domaćem terenu s 87:58 savladala Vinicu.
(23:19, 17:17, 19:10, 28:12)

1. HNLŽ (FOTO) Prva ovosezonska pobjeda Lepoglave uz četiri gola Valentine Kupčić

Lepoglava je 6. kolu 1. hrvatske nogometne lige za žene došla do prve ovosezonske pobjede pobijedivši s uvjerljivih 5:2, uz četiri pogotka Valentine Kupčić, Neretvu iz Metkovića.

KOŠARKA Lepoglava bolja od Međimurja II

Košarkaši Lepoglave upisali su i drugu pobjedu na startu 3. košarkaške lige. U 2. kolu Lepoglava je na gostovanju savladala Međimurje II. Lepoglava je slavila rezultatom 91:81(14:23, 22:24, 35:19, 20:16).

KOŠARKA Lepoglava novu košarkašku sezonu otvorila pobjedom

Košarkaši Lepoglave su na startu nove sezone 3. košarkaške lige na domaćem parketu savladali KK Petrijanec rezultatom 87:59 (14:14, 30:17, 22:15, 21:13).

1. HNLŽ Lepoglava domaćin zagrebačkom Dinamu

Ove nedjelje, 20. listopada ŽNK Lepoglava u 4. kolu 1. hrvatske nogometne lige za žene ugošćuje ŽNK Dinamo Zagreb. Utakmica se igra u Novom Golubovcu, na igralištu NK Golubovca s početkom u 14 sati.

1. HRVATSKA NOGOMETNA LIGA ZA ŽENE Lepoglava poražena u zadnjim minutama utakmice

Nogometašice Lepoglave bile su vrlo blizu osvajanja prvih ovosezonskih bodova u 1. hrvatskoj nogometnoj ligi za žene no poražene su 2:3 od Viktorije iz Slavonskog Broda primivši treći pogodak, koji je gošćama donio sva tri boda, u 89. minuti utakmice.

REKREACIJA Višnjički rekreativci pješačili na Ravnu goru

Udruga za sport i rekreaciju "Sport za sve" Višnjica i ove je godine, provodeći planirane sportsko-rekreativne aktivnosti, organizirala rekreativno pješačenje na Ravnu goru.

1. HNLŽ Nogometašice Lepoglave u nedjelju igraju važnu prvenstvenu utakmicu za bijeg sa začelja prvenstvene tablice

Ove nedjelje, 13. listopada nogometašice Lepoglave u 3. kolu 1. hrvatske nogometne lige za žene igraju domaću utakmicu protiv Viktorije iz Slavonskog Broda. Utakmica se igra na igralištu NK Golubovca u Novom Golubovcu s početkom u 12 sati.