Ned19112017

Posljednje izmjene05:46:57 PM

Back Nalazite se ovdje: Home Sport Vijesti iz sporta Košarka KOŠARKA Košarkaši Lepoglave pogodili 17 trica i nadigrali Petrijanec s 32 koša razlike

KOŠARKA Košarkaši Lepoglave pogodili 17 trica i nadigrali Petrijanec s 32 koša razlike

Košarkaši Lepoglave u 5. su kolu 4. košarkaške lige pobijedili Petrijanec s 92:60 (31:12, 22:15, 18:16, 21:17).

Domaćin je od početka utakmice krenuo odlučno i čvrsto. Visoka realizacija u napadu (17 trica) i čvrstom igrom u obrani gostima iz Petrijanca nije dala ni najmanja šansa za stizanje rezultata, koji je ekipa Lepoglave povisivala iz četvrtine u četvrtinu. Na kraju zaslužena pobjeda domaćina od 32 koša razlike, čime ekipa Lepoglave, uz ekipu Globetka iz Čakovca, ostaje jedina neporažena u dosadašnjem dijelu 4. lige, s omjerom 5:0.

Strijelci: Matuza Leonardo (26), Ursulin Krešimir (22), Bajsić Zlatko (12), Migač Jurica (8), Sokol Jurica (7), Karpov Vladimir (7), Pečevski Matija (6), Šobak Alen (2), Sayemeldahr Robert (2), Maček Damir.

U sljedećem kolu ekipa Lepoglave gostuje u Varaždinu kod ekipe Vindije.