Pon23072018

Posljednje izmjene02:53:34 PM

Back Nalazite se ovdje: Home Sport Vijesti iz sporta Košarka KOŠARKA Domaći poraz košarkaša Lepoglave

KOŠARKA Domaći poraz košarkaša Lepoglave

Košarkaši Lepoglave poraženi su u 9. kolu 4. košarkaške lige na domaćem terenu od Donjeg Kraljevca 77:85 (18:9, 14:24, 16:26, 29:26).

Nakon izjednačene prve četvrtine, gosti polako prelaze u vodstvo koje u drugom poluvremenu samo povećavaju. Lošim šutom i slabom obranom domaći igrači ne uspijevaju parirati rastrčanim gostima, koji u trećoj četvrtini odlaze na 15 koševa prednosti. Domaćini do kraja utakmice uspijevaju smanjiti razliku, ali ne i preokrenuti rezultat.
Treba napomenuti da su u ekipi "Lepoglave" na naplatu došle povrede mnogih igrača (Karpov, Sanković, Sokol, Uršulin, Migač, Matuza, Paska), koje su u ovom kolu i direktno utjecale na rezultat.

Strijelci: Maček D. 19, Bajsić Z. 16, Matuza L.11, Paska D. 8, Štefanek M. 7, Sokol J. 7, Uršulin K. 5, Migač J. 4, Pečevski M. 0, Šobak A. , Zidar K.

U sljedećem 10. kolu, posljednjem koje se igra ove godine, "Lepoglava" gostuje u Murskom Središću, protiv ekipe "Rudar".