Pet20072018

Posljednje izmjene03:53:04 PM

Back Nalazite se ovdje: Home Sport Vijesti iz sporta Mali nogomet KARLOVAČKO KUP LEPOGLAVA Danas veliko finale

KARLOVAČKO KUP LEPOGLAVA Danas veliko finale

Danas (nedjelja, 26. veljače) će u 18.45 sati finalnu utakmicu na 13. otvorenom zimskom turniru u malom nogometu "Karlovačko kup Lepoglava 2017." igrati momčadi "Fenč i prijatelji" i "Graditeljstvo Merkaš&Montažne kuće DLB".

Momčad "Fenč i prijatelji" u polufinalu je, nakon izvođenja kaznenih udaraca budući da je utakmica u regularnom djelu završila bez pobjednika 3:3, bila bolja od branitelja naslova, momčadi "Tornada".
Momčad "Graditeljstvo Merkaš&Montažne kuće DLB" u finale se plasirala pobijedivši u drugoj polufinalnoj utakmici s 1:0 momčad "Štefan Kumrovec".

U veteranskom djelu turnira u finale su se plasirali momčadi "UDVDR Bednja" i "Lepoglava veterani".
"UDVDR Bednja" je u polufinalu s 5:0 nadigrala momčad "UŠR Višnjica&Bednjica", dok veterani Lepoglave u drugom polufinalu veteranskog djela turnira sa 6:2 pobijedili momčad "Cojones".
Veteransko finale se igra u 17:30 sati.

Uvod u finalne utakmice bit će utakmice za 3. mjesto. U 15.30 sati, u utakmici za 3. mjesto veteranskog djela turnira sastat će se "UŠR Višnjica&Bednjica" i "Cojones".
U 16:30 sati u seniorskom djelu turnira utakmicu za 3. mjesto igrat će "Tornado" i "Štefan Kumrovec".