Uto23012018

Posljednje izmjene04:14:22 PM

Back Nalazite se ovdje: Home Sport Vijesti iz sporta Mali nogomet KARLOVAČKO KUP LEPOGLAVA Izvučene skupine, u bubnju 30 seniorskih i 15 veteranskih momčadi

KARLOVAČKO KUP LEPOGLAVA Izvučene skupine, u bubnju 30 seniorskih i 15 veteranskih momčadi


Uoči početka 14. otvorenog zimskog turnira u malom nogometu "Karlovačko kup Lepoglava 2018" u lepoglavskom je Domu kulture održano izvlačenje skupina.
U seniorskom dijelu turnira u bubnju se našlo 30 momčadi koje su raspoređene u 10 skupina s po tri momčadi od kojih će se po dvije najbolje iz svake skupine, ukupno 20 momčadi, nakon razigravanja po skupinama plasirati u drugu fazu natjecanja.
U veteranskom dijelu turnira 15 je momčadi podijeljenu u pet skupina s također po tri momčadi u svakoj skupini. Dvije najbolje plasirane momčadi iz svake skupine izborit će plasman u drugi krug natjecanja.

Uoči izvlačenja, kod kojeg su organizatorima pomogle igračice ŽNK Lepoglave, sve je nazočne pozdravio tajnik Zajednice sportskih udruga Grada Lepoglave Damir Kužir, ujedno i izvršni organizator turnira, ističući da je zadržana prošlogodišnja razina što se broja momčadi tiče. Naime, na prošlogodišnjem je turniru, u seniorskoj konkurenciji bilo samo dvije momčadi više, a u veteranskom dijelu tek jedna momčad više.

Nazočnom gradonačelniku Grada Lepoglave Marijanu Škvariću Kužir je uputio zahvale na tome što Grad i ove godine stoji uz turnir koji se bez gradske novčane pomoći, kako i pomoći drugih sponzora, ne bi mogao održati. Ujedno je izrazio nadu da će Grad i u narednim godinama podupirati održavanje turnira.
Svim sudionicima turnira gradonačelnik Škvarić zaželio je puno uspjeha poručivši i da je podrška koju Grad daje turniru dio aktivnosti kojima Grad pomaže razvoj sporta u Lepoglavi, ali i potvrđuje da mu je, kao prvom Europskom gradu sporta iz Hrvatske, razvoj sporta visoko na listi prioriteta.

Turnir i ove godine organiziraju Klub igrača malog nogometa Lepoglava i Zajednica sportskih udruga Grada Lepoglave.

Prve utakmice na turniru odigrat će se 13. siječnja.

SENIORI

SKUPINA 1
1. Graditeljstvo Merkaš, Donja Šemnica
2. Drvodjelac, Ivanec
3. Night CB Bella, Bednja

SKUPINA 2
1. Fenč i prijatelji, Sračinec
2. UŠR Cvetlin, Cvetlin
3. CB Lovac, Lobor

SKUPINA 3
1. Tornado, Lepoglava
2. Pusti duh, Lepoglava
3. TKL, Lepoglava

SKUPINA 4
1. Centar Škudar d.o.o., Novi Golubovec
2. TC Lexi, Klenovnik
3. Trakošćan, Trakošćan

SKUPINA 5
1.Rock caffe Baza 2, Selnik/Ivanec
2. Bednja, Bednja
3. EfeS, Ladanje Donje

SKUPINA 6
1. UŠR Višnjica, Višnjica
2. DŠR Žarovnica, Žarovnica
3.Vrbno, Vrbno

SKUPINA 7
1. KIMNL&Prijatelji, Lepoglava
2. Locel, Jerovec
3. Sportsko društvo Đurmanec, Đurmanec

SKUPINA 8
1.Gregur-invest d.o.o., Ivanec
2. Javor, Đurmanec
3. Magoi Drašković, Drašković

SKUPINA 9
1. CB K Filipu, Mihovljan
2. Četvrtkom u 18, Lepoglava
3. XXL, Sv. Križ Začretje

SKUPINA 10
1. CB Sloboda, Varaždin
2. Niskogradnja Veverec, Oroslavlje
3. MNK Majolka, Videm


VETERANI

SKUPINA 1
1. KIMN&UDVDR, Lepoglava/Bednja
2. SPH Ivanec
3. Stažnjevec, Stažnjevec

SKUPINA 2
1. Lepoglava veterani, Lepoglava
2.Basileus, Petrova Gora
3. DŠRŽarovnica veterani, Žarovnica

SKUPINA 3
1. UŠR Višnjica & Bednjica, Višnjica
2. DSR Lančić Knapić, Ivanec
3. IPA, Varaždin

SKUPINA 4
1. Cojones, Lepoglava
2. CB Bull, Klanjec
3. UŠR Purga, Lepoglava

SKUPINA 5
1. ŠUG Gornja Šemnica, Gornja Šemnica
2. NK Ivančica, Ivanec
3. HEW veterani, Ivanec