Sub17112018

Posljednje izmjene08:19:34 PM

Back Nalazite se ovdje: Home Sport Vijesti iz sporta Nogomet NOGOMET (FOTO) Nogometašice Lepoglave remizirale s Koprivničankama

NOGOMET (FOTO) Nogometašice Lepoglave remizirale s Koprivničankama

Nogometašice Lepoglave su u 5. kolu 2. hrvatske nogometne lige za žene, skupine Sjever-zapad ugostile ekipu Koprivnice. Utakmica je završila podjelom bodova – 1:1.

Lepoglavu je povela u 11. minuti iz jedanaesterca. S bijele je točke bila precizna Katarina Rabuzin. U tvrdoj i na trenutke gruboj utakmici nije bilo previše opasnih situacija za postizanje pogodaka na obje strane. Ipak, gošće su u 75. minuti iskoristile jednu prigodu i preko Doroteje Bajko stigle do poravnanja rezultata i konačnih 1:1.

Utakmica između Lepoglave i Koprivnice bio je derbi susret u kojem su se sastale ekipe koje se bore za sam vrh prvenstvene tablice kojeg trenutno drži Koprivnica s 13 osvojenih bodova. Lepoglava je na drugom mjestu s 8 bodova i odigranom utakmicom manje.