Sub25092021

Posljednje izmjene10:55:46 PM

Back Nalazite se ovdje: Home Sport Vijesti iz sporta Nogomet 2.ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA Dvije pobjede i jedan poraz nogometaša Lepoglave u nastavku sezone

2.ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA Dvije pobjede i jedan poraz nogometaša Lepoglave u nastavku sezone

Nakon odluke Stožera civilne zaštite kojom je dozvoljeno odigravanje utakmica u nižim rangovima natjecanja, nastavljeno je krajem ožujka natjecanje u 2. ŽNL u kojoj se natječe NK Lepoglave. Od tada nogometaši Lepoglave odigrali su tri utakmice upisavši dvije pobjede i jedan poraz.

Prvo su u zaostaloj utakmici jesenskog djela natjecanja na gostovanju u Novakovcu s 2:1 savladali domaćina NK Novakovec. Oba gola postigao je Marko Žuliček. Potom su u 13. kolo na domaćem terenu s 3:0, uz dva pogotka Stivena Očuršćaka i jednim Davida Čižića, savladali NK Razvitak iz Čičkovine. Nakon dvije pobjede uslijedio je poraz na gostovanju u Hrženici. Domaćin, NK Radnički slavio je s 2:0.

NK Lepoglava se trenutno nalazi na trećem mjestu prvenstvene tablice.