Čet24052018

Posljednje izmjene10:06:10 AM

Back Nalazite se ovdje: Home Sport Vijesti iz sporta Ostalo ODBOJKA Prvi poraz odbojkašica Lepoglave

ODBOJKA Prvi poraz odbojkašica Lepoglave

U 3. kolu 3. nacionalne odbojkaške lige, skupine Sjever odbojkašice Lepoglave doživjele su prvi prvenstveni poraz i to na domaćem terenu od Ludbrega. Ludbrežanke su slavile s 3:2 ( 11:25, 25:22, 25:20, 18:25, 12:15) u setovima.

Lepoglavske odbojkašice sjajno su otvorile utakmicu i superiorno osvojile prvi set. Krenule su dobro i u drugom setu, no tada su stale što su gošće iskoristile, prihvatile ponuđeno te poravnale na 1:1. Gošće koriste pad u igri lepoglavskih odbojkašica i svoju bolju igru te osvajaju i treći set što im donosi vodstvo od 2:1. Domaće se odbojkašice napokon bude i u četvrtom setu poravnavaju rezultat na 2:2. Rulet petog seta odlazi na stranu Ludbrežanki koje na kraju zasluženo osvajaju sva tri boda.