Uto15102019

Posljednje izmjene06:36:58 PM

Back Nalazite se ovdje: Home Sport Vijesti iz sporta Rekreacija Zadnje kolo IV. Cross lige

Zadnje kolo IV. Cross lige

zadnji-kros-n

U srijedu, 23. rujna 2009. u 18:00 sati na atletskoj stazi u Lepoglavi Udruga za sport i rekreaciju „Sport za sve“ održala je posljednje, 12. kolo kros lige. Sudjelovalo je 40 trkača: USR „Sport za sve“ Lepoglava, TK „Ivančica“ Ivanec, USR Bedenec i Odgojni dom Pahinsko Ivanec.

Ukupno je u proljetnom i jesenskom dijelu sudjelovao 101 trkač, a svečana dodjela nagrada i priznanja održat će se u srijedu, 30. rujna 2009. u Domu kulture u Lepoglavi s početkom u 18 sati.

 

REZULTATI 12. kola, 23.09.2009.

 

Kategorija do 5 godina               100m

 

1.  ANTONIO FUNDA         00:23:67

2. DINO KOVAČ                  00:25:96

3. MARKO BRATKOVIĆ     00:28:34

4. MIHAEL ŠTEFANEK       00:30:61

5. MATEJ ŽUPANIĆ           00:34:05

6. LUKA PETAK                  00:39:69

7. PATRIK VUČKOVIĆ        00:53:08

 

Kategorija  5-7 godina              200m

 

1. MARINO KOVAČ     00:39:05

2. ZVONIMIR JAKOP   00:40:87

3. MATTEO HEHET       00:43:80

4. ANTONIO VRTAR     00:46:08

 

Djevojčice:

1. NIKOL BOTKOVIĆ     00:40:49

2. HELENA SEVER          00:48:03

 

Kategorija 8-10 godina             400m

 

1. BRUNO MALČIĆ         01:26:90

2. TOMISLAV ŽELJEZIĆ   01:29:06

3. EDI PETAK                   01:35:88

 

Djevojčice:

1. DOROTEA ŽELJEZIĆ    01:47:59

 

Kategorija 11-15 godina                800m

 

1. MATIJA ČRETNI           02:26:75

2. DARIJAN EVETOVIĆ   02:46:90

3. NIKOLA HORVAT         03:05:14

4. SLAVEN VUGLAČ         03:06:51

5. SIMON IGNAC                03:34:25

6. LUKA KANSKI                03:36:28

7. CVJETISLAV MRŠIĆ     03:39:43

8. SENAD ORŠUŠ                03:46:41

Djevojke:

1. STELA ŽULIČEK               03:32:57

2. ANAMARIJA ŽULIČEK   03:41:59

 

Kategorija 16-19 godina                2000m

 

1. STJEPAN ZDEŠIĆ          07:22:53

2. NIKOLA JAKOPOVIĆ  09:28:83

3. JOSIP JAKOVIĆ           09:43:68

4. IVAN PEŠUT                 09:58:94

 

 

Kategorija – 20 +                            4000m

 

1. SINIŠA KOVAČ                    15:03:42

2. DARKO PETAK                    15:13:69

3. JOSIP JAKOP                        16:07:26

4. STJEPAN PETAK                  16:11:61

5. SLAVKO MURIĆ                   16:52:77

6. VALENT DUBOVEČAK       17:11:99

7. VELIMIR MARČEC              17:15:52

8. RAJKO HATLAK                   18:56:58

 

Žene:

1.KATICA LEVANIĆ                 22:44:00

Fotografije: Karmen Basarić