Uto15102019

Posljednje izmjene09:09:33 PM

Back Nalazite se ovdje: Home Sport Vijesti iz sporta Rekreacija 10. kolo IV. Cross lige Lepoglava

10. kolo IV. Cross lige Lepoglava

cross1

U srijedu, 09. rujna 2009. u 18:00 sati na atletskoj stazi u Lepoglavi Udruga za sport i rekreaciju „Sport za sve“ održala je 10. kolo kros lige.

Sudjelovalo je 40 trkača: USR „Sport za sve“ Lepoglava, TK „Ivančica“ Ivanec, USR Bedenec, Odgojni dom Pahinsko te rekreativci. Sve sudionike organizatori su podsjetili na Hrvatski olimpijski dan koji se obilježava 10.9. te podijelili prigodne letke Hrvatske olimpijske akademije koja poziva na zdrav život i bavljenje rekreacijom.

 

REZULTATI 10. kola, 09.09.2009.

Kategorija do 5 godina               100m

1.  DINO KOVAČ                    00:25:73

2. MARKO BRATKOVIĆ         00:26:61

3. MATEJ ŽUPANIĆ                00:30:35

4. MIHAEL ŠTEFANEK           00:31:55

5. ADRIANO ZAGORAC          00:47:33

6. PATRIK VUČKOVIĆ             01:02:88

Kategorija  5-7 godina              200m

1. MARINO KOVAČ                00:39:43

2. ZVONIMIR JAKOP              00:42:60

3. MATTEO HEHET                00:45:53

4. ANTONIO VRTAR               00:46:20

Djevojčice:

1. NIKOL BOTKOVIĆ              00:39:43

2. LORENA ZAGORAC            00:43:57

3. HELENA SEVER                  00:46:87

Kategorija 8-10 godina             400m

1. BRUNO MALČIĆ                 01:29:42

2. TOMISLAV ŽELJEZIĆ          01:35:19

3. EDI PETAK                          01:37:99

4. GORDAN VUGLAČ             01:42:27

Djevojčice:

1. ANTONIJA ZAGORAC         01:28:04

2. DOROTEA ŽELJEZIĆ           01:46:74

Kategorija 11-15 godina                800m

1. MATIJA ČRETNI                 02:36:61

2. MATEO BAUČIĆ                 03:00:82

3. SLAVEN VUGLAČ               03:04:73

4. DARIJAN EVETOVIĆ           03:35:76

Kategorija 16-19 godina                2000m

1. STJEPAN ZDEŠIĆ                07:21:29

2. IVICA JUSTAMENT             07:47:44

3. JOSIP JAKOVIĆ                   08:52:74

4. MARKO MILOŠEVIĆ          08:53:26

5. MARIO ORŠUŠ                  11:31:29

Djevojke:

1. IVANA POSAVEC                09:09:25

Kategorija – 20 +                            4000m

1. DARKO PETAK                  15:37:16

2. IGOR POSAVEC                 15:54:86

3. JOSIP JAKOP                     16:48:14

4. VELIMIR MARČEC             16:50:25

5. SLAVKO MURIĆ                17:12:98

6. VALENT DUBOVEČAK      17:13:38

7. STJEPAN PETAK               17:55:27

Žene:

1.KATICA LEVANIĆ               20:57:81

Kategorija – rekreativci                     2000m

1. EMIL ZAGORAC                 09:01:06

Rekreativke:

1. MARINA JAKOP                 10:12:17