Uto15102019

Posljednje izmjene09:09:33 PM

Back Nalazite se ovdje: Home Sport Vijesti iz sporta Rekreacija 9. kolo IV. Cross lige Lepoglava

9. kolo IV. Cross lige Lepoglava

trcanje
U srijedu, 02. rujna 2009. u 19:00 sati (zbog nogometne utakmice liga započela sat vremena kasnije), na atletskoj stazi Sportsko-rekreacijskog centra u Lepoglavi Udruga za sport i rekreaciju „Sport za sve“ održala je 9. kolo kros lige. Sudjelovala su 33 trkača: USR „Sport za sve“ Lepoglava, TK „Ivančica“ Ivanec, USR Bedenec te rekreativci

 

REZULTATI 9. kola, 02.09.2009.

Kategorija do 5 godina               100m

1. ANTONIO FUNDA          00:24:21
2. DINO KOVAČ                  00:25:99
3. MARKO BRATKOVIĆ   00:26:57
4. MIHAEL ŠTEFANEK     00:31:55
5. LUKA PETAK                  00:41:46
6. ADRIANO ZAGORAC    00:46:12
7. PATRIK VUČKOVIĆ      01:00:42

Kategorija  5-7 godina              200m

1. MARINO KOVAČ     00:38:81
2. ZVONIMIR JAKOP   00:40:77
3. MATTEO HEHET      00:43:09
4. ANTONIO VRTAR     00:44:13

Djevojčice:
1. NIKOL BOTKOVIĆ     00:37:92
2. LORENA ZAGORAC   00:41:54

Kategorija 8-10 godina             400m

1. BRUNO MALČIĆ           01:29:24
2. EDI PETAK                     01:34:70
3. GORDAN VUGLAČ       01:40:30

Djevojčice:
1. ANTONIJA ZAGORAC       01:31:10
2. DOROTEA ŽELJEZIĆ        01:41:96

Kategorija 11-15 godina                800m

1. MATIJA ČRETNI       02:33:14
2. SLAVEN VUGLAČ     02:57:40
3. IVAN JAKOP               03:02:54

Djevojčice:
1. STELA ŽULIČEK              03:27:07
2. ANAMARIJA ŽULIČEK  03:40:83

Kategorija 16-19 godina                2000m

Djevojke:
1. IVANA POSAVEC                10:01:44


Kategorija – 20 +                            4000m

1. STJEPAN DUBOVEČAK     15:34:48
2. JOSIP JAKOP                        15:36:48
3. IGOR POSAVEC                   16:44:94
4. SLAVKO MURIĆ                  16:47:02
5. VALENT DUBOVEČAK      17:24:60
6. VELIMIR MARČEC             17:32:87

Žene:
1.KATICA LEVANIĆ                 21:04:32

Kategorija – rekreativci                     2000m

1. EMIL ZAGORAC          08:38:75

Rekreativke:
1. MARINA JAKOP           10:54:05