Pon30032020

Posljednje izmjene11:33:39 PM

Back Nalazite se ovdje: Home Sport Vijesti iz sporta Nogomet 1. HRVATSKA NOGOMETNA LIGA ZA ŽENE (FOTO) Lepoglava poražena u posljednjim minutama susreta

1. HRVATSKA NOGOMETNA LIGA ZA ŽENE (FOTO) Lepoglava poražena u posljednjim minutama susreta

Lepoglavske nogometašice poražene su 0:2 u 7. kolo 1. hrvatske nogometne lige za žene od Trnave iz Goričana.

Utakmica se igrala na SRC-u Lepoglava pred 50-ak gledatelja, a obje su ekipe u utakmicu ušle s dosta nervoze koje nije nedostajalo ni na obje klupe s kojih se tijekom gotovo cijele utakmice prigovaralo sudačkoj trojki tako da je glavna sutkinja morala intervenirati prijeteći isključenjima.

Što se igre tiče, prvo poluvrijeme nije donijelo puno prigoda za postizanje golova. Tek po jednu izgledniju na svakoj strani. Gošće su uspjele jednom zatresti mrežu, ali im je slavlje prekinula sutkinja označivši evidentan prekršaj na domaćoj vratarki.

Drugi dio nogometašice Lepoglave otvorile su prigodom nakon čega gošće počinju pritiskati domaće nogometašice u njihovu polovicu. U 55. minuti gošće su imale izglednu prigodu za vodstvo, ali je domaća vratarka Marina Domjan odlično reagirala i spriječila gol. U još nekoliko navrata domaća je vratarka dobro intervenirala.
Lepoglava je u tim trenucima pokušavala kontrama i polukontrama ugroziti gošće. U 70. minuti Valentina Kupčić našla se oči u oči s gostujućom vratarkom, ali pogađa vanjski dio stative.

Pritisak se gošćama napokon isplatio u 84. minuti utakmice. Nakon jednog od brojnih kornera najbolje se u kaznenom prostoru Lepoglave snašla Sara Klarić i šalje loptu u mrežu za vodstvo gošći 1:0. Samo dvije minute kasnije gošće preko Perice Cicijelj dolaze do vodstva od 2:0 što je bio i konačan rezultat utakmice.