Sri23102019

Posljednje izmjene11:34:22 AM

Back Nalazite se ovdje: Home Sport Vijesti iz sporta Ostalo U Višnjici odigran stolnoteniski turnir

U Višnjici odigran stolnoteniski turnir

Vedran Cerovčec u muškoj i Petra Galinec u ženskoj konkurenciji pobjednici su Memorijalnog turnira "Dragutin Hočuršćak", odigranog proteklog vikenda u Višnjici.

Pozivu organizatora turnira, Udruzi za sport i rekreaciju "Sport za sve" Višnjica, odazvalo se 12 stolnotenisača i 8 stolnotenisačica.

Nakon razigravanja po grupama, četvrtfinalnih i polufinalnih susreta, najuspješniji natjecatelji plasirali su se u samu završnicu turnira.

U muškoj konkurenciji Vedran Cerovčec je u finalnom susretu s 4:2 savladao Dinu Hranja, dok je u borbi za treće mjesto Stjepan Dubovečak s 4:3 u setovima bio bolji od Igora Bistrovića.

Kod žena, Petra Galinec je u finalu s 4:2 pobijedila Ivanu Knez, dok je Snježana Maček u susretu za treće mjesto s 4:0 pobijedila Valentinu Hudin.

Uz medalje i pehare troje najboljih u obje konkurencije primilo je simbolične nagrade. Za žene bili su to popusti i besplatno šišanje i frizura.